Studenten logo.

HBO Afstudeerstage Global Employer Services

Verified by Studenten.nl


Internship|
Eindhoven
Werken bij Deloitte logo
Werken bij DeloitteWhat impact will you make?
Deel deze pagina
Loading...
Copied!
Company size: More than 1000 employees
Degree level: HBO
Functies: Accounting
Required language: English, Dutch
Werkervaring: 0 to 1 year
Company sector: Accounting

Over

De aangiftepraktijk helpen met het voorbereiden van compliance zaken, communicatie voorbereiden en hen advies bieden om zo alles te leren over de fiscale cijfers, loonheffingen en arbeidsrecht. Bij Deloitte.


What impact will you make?

Als stagiair op de afdeling Global Employer Services zal je onder leiding van een manager/senior consultant meehelpen aan een aantal compliance zaken op het gebied van de inkomstenbelasting en loonbelasting in (inter)nationaal verband. Je gaat zelfstandig werkzaamheden uitvoeren om belastingaangiften, informatieverzoeken, bezwaarschriften, aanvragen voor de 30%-regeling en A1-aanvragen voor te bereiden. Kortom, alle compliance werkzaamheden die komen kijken bij het opstellen van de aangifte inkomstenbelasting komen aan bod. Daarnaast zul je communicatie met de werknemers van diverse (inter)nationale klanten en de Belastingdienst voorbereiden.

Je zult verder een persoonlijke adviseur zijn voor de interne back office van onze afdeling. Vragen die vanuit de back office naar boven komen tijdens het compliance proces komen bij jou terecht. In samenwerking met je buddy of team zul je in staat zijn deze vragen te beantwoorden. Je komt te werken in een gevarieerd team waar kwaliteit altijd boven aan staat. Hierbij krijg je alle ruimte om je actuele financieel-administratieve en fiscale kennis verder uit te breiden. Genoeg afwisseling en uitdaging dus!


This is how

 • voorbereiden van aangiften Inkomstenbelasting;
 • voorbereiden van reacties op informatieverzoeken;
 • voorbereiden van bezwaarschriften;
 • werkzaamheden rondom (het aanvragen van) 30%-regelingen;
 • werkzaamheden rondom (het aanvragen van) A1-verkaringen;
 • voorbereiden van communicatie met klanten en Belastingdienst.


What we offer

 • Een maandelijkse stagevergoeding van €750,-.
 • Een development program waardoor je je doorlopend blijft ontwikkelen.
 • Flexibele werktijden, je deelt je eigen agenda in.
 • Een 24, 32 of 40-urige werkweek.
 • Een laptop die je ook privé mag gebruiken.
 • Een goed pensioen waarbij je eigen bijdrage slechts 2% bedraagt.
 • Mogelijkheid om deel te nemen aan de collectieve ziektekostenregeling.
 • De mogelijkheid om te profiteren van fiscaal aantrekkelijke zaken, zoals fitness en een fietsplan.


What you offer

Jij bent een ambitieuze student met fiscaal talent. Je werkt graag in teamverband en ziet deze stage als een goede mogelijkheid om kennis te maken met het fiscale vakgebied. Daarnaast ben je voor de functie van Afstudeerstagiair Tax: 

 • (ten tijde van de stage) vierdejaars HBO student Fiscale Economie of Fiscaal Recht;
 • op zoek naar een Afstudeerstage  per september 2022 in Eindhoven, waarvoor solliciteren mogelijk is tot en met 31 janauri 2021;
 • klantgericht, communicatief vaardig en gedisciplineerd.


(W)here

Jouw expertise deel je met zo'n 180 andere collega's in het Global Employer Services-team dat onderdeel is van Deloitte Tax & Legal. Ons team helpt bedrijven die zich richten op groei en marktleiderschap de vennootschapsbelastingdruk te minimaliseren, de operationele prestaties te verbeteren, de juridische risico’s te verminderen en de cashflow te verhogen.

Dit team loopt voorop als het gaat om innovatie, data analytics en gebruik van technologie.


Let's make impact. Apply now!

Bij Deloitte staan we open voor alle mensen die kwaliteit en ambitie meebrengen. We zijn dan ook benieuwd wie jíj bent.


Contact

... Meer